Вибори

ОГОЛОШЕННЯ

27.03.2019 року (хол 9 корпусу) відбудуться прямі таємні вибори відповідно до рішення звітно-виборчої Конференції студентів інженерно-фізичного факультету до:

1. Вченої ради інженерно-фізичного факультету

2. Вченої ради Університету

3.Делегатів на конференцію трудового колективу інженерно-фізичного факультету

4. Делегатів на конференцію трудового колективу Університету

Запрошуються всі студенти ІФФ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі семінару по обладнанню з 3D-принтинга:

Адитивні технології «GE additive» змінюють світ

Доповідач – Олег Ентін.

Семінар присвячений самому перспективному та інноваційному адитивному способу виробництва металевих виробів за допомогою машин «Arcam і Concept Laser», які дозволяють нарощувати виробництво швидко та з високою точністю. З тих пір як сучасні адитивні машини дозволяють отримувати деталі найскладнішої геометрії з високою точністю, ці технології відкривають конструкторам небачені можливості в самих різних областях застосування.

Семінар відбудеться 26.03.2019 р. о 14 год., в ауд. 203, корп. 9, КПІ ім. Ігоря Сікорського(Київ, вул. Політехнічна, 35)

З повагою,
декан Інженерно-фізичногофакультету КПІ ім. Ігоря Сікорського
Лобода П.І.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі науково-методичного семінару з метою обговорення проблем набору на перший курс, підготовки фахівців за програмами бакалавра, магістра та доктора філософії за спеціальностями 132 «Матеріалознавство» та 136 «Металургія», який відбудеться 26 березня 2019р. о 11 годині на інженерно-фізичному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою:

Київ, вул. Політехнічна, 35, корп. 9 КПІ ім. Ігоря Сікорського, інженерно-фізичний факультет, ауд. 203.

До участі в засіданні семінару запрошуються всі зацікавлені в розв’язанні аналогічної проблеми за інженерними спеціальностями.

З повагою,
декан Інженерно-фізичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського
Лобода П.І.

До відома студентів 6-го курсу освітньо-наукової програми підготовки!

Вступна консультація з розділу «Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях»

у магістерських дисертаціях відбудеться 18.03.2019р. о 16-00 в ауд. 101, корп.9

професор Левченко О.Г.

доцент Зацарний В.В.