ПОЗДОРОВЛЯЄМО !

Студенти кафедри фізики металів Легеза Роман і Бесєдін Ігор в складі авторів старт-ап проекту "Fluid Technology…" зайняли перше місце в конкурсі «ZERNO challenge 2019» в рамках Національних змагань «ENACTUS UKRAINE СЕЗОНУ 2018-2019».
Приз за перше місце – 3000€ !
LegezaLegeza2

Тепер за умовами конкурсу, наші студенти мають представляти Україну на міжнародному рівні – на всесвітньому конкурсі старт-ап проектів «Innovation Race for Sustainability» в Германії (Франкфурті), наприкінці липня 2019 року (https://enactus.org.ua/nc2019).

1. Національні змагання .«ENACTUS UKRAINE СЕЗОНУ 2018-2019» проходили за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
В них взяли участь:
  • 250 cтудентів (команди Enactus, які представлять результати своїх соціально-підприємницьких проектів, та студенти-активісти, які жадають нових знань і випробують свої сили прямо на хакатоні соціальних проектів);
  • 80 представників бізнесу (керівники компаній, які є впливовою групою лідерів бізнесу з різних сфер діяльності, представники компаній із PR, CSR, HR напрямів).
НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ «ENACTUS UKRAINE СЕЗОНУ 2018-2019» – ЦЕ:
  • 40 соціально-підприємницьких проектів;
  • 20 ВНЗ України;
  • 17 Глобальних Цілей ООН.
2. Нижче наводиться інформація про старт-ап проект "Fluid Technology…" та склад команди його авторів – FLAZteam.
Серед координаторів команди проекту – доцент кафедри фізики металів Інженерно-фізичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського Демченко Л.Д.

Проект виконаний спільно із співробітниками НАН України (керівник координатор від НАН України – к.ф. м.н. А М. Титенко). Але спочатку в КПІ було розроблено старт ап проект для участі у Всеукраїнському фестивалі "Sikorsky Challenge" осінь 2017 і осінь 2018 і тоді той проект переміг (підписали з інвестором – Фондом науково технічного розвитку імені академіка В.С. Михалевича – меморандум про інвестування в проект і підтримку з боку інвестора При підготовці старт ап проекту для конкурсу ZERNO CHALLENGE 2019 доц. Л.Д. Демченко безпосередньо керувала в КПІ студентами.

Legeza3

Розподіл додаткових балів до стипендії студентам

11.06.2019 відбулося засідання стипендіальної комісії ІФФ з приводу розподілу додаткових балів до стипендії студентам за результатами літньої сесії 2018-2019 н.р.

Список студентів, які мають додаткові бали , розташований на сайті

Перейти за  посиланням

Більше статей...