ІФФ на фестивалі ТехноАрт КПІ

Вчора, на фестивалі ТехноАрт КПІ біля локації Інженерно-фізичного факультету панувала особлива наукова атмосфера. Наші спеціалісти показали, як можна спалити сталь, продемонстрували ефект пам"яті форми матеріалів, які повертаються у вихідний стан після нагрівання. Як матеріалознавці займаються розробкою нових і впроваджують вже отримані матеріали у багатьох галузях промисловості (імланти з біоінертного сплаву титану, шестерні для автомобілів, фільтри для очистки нафти та ін.). Було створено міні лабораторію, де відвідувачі спостеріагали за тим, як розплавлений метал заливали у піщані форми і за декілька хвилин отримувались красиві брелки. Показано, як деформується метал і змінюється його структура і все це з використанням спеціального мікроскопу.

Звичайно це лише маленька частина того, що ми робимо на факультеті.

Відвівудувачів рятували від спеки прохолодним безалкогольним мохіто, приготованим нашими фахівцями з використанням рідкого азоту (молекулярна кухня!!!).

Самих кмітливих школярів запрошували на квест, який організував Інженерно-фізичний факультет: "У пошуках валірійської сталі".

Переглянути більше фото і відео можна на сторінці https://www.facebook.com/iff.kpi.ua/

photo 2019 06 09 08 17 44 photo 2019 06 09 08 24 44