Secnet EECA - міжнародний дистриб'ютор IT технологій запрошує на роботу

Secnet EECA - міжнародний дистриб'ютор IT технологій і експерт по впровадженню рішень на основі AI (штучного інтелекту) запрошує всіх бажаючих взяти участь в конкурсі на вакансію СТАЖЕР за напрямками:

- VMS системи з використанням Штучного Інтелекту - поведінкова аналітика, розпізнавання предметів, автомобільних номерів тощо.
- Прикладні FR системи на базі нейронних мереж останнього покоління - детекція і розпізнавання осіб в високонасичених відеопотоках в реальному режимі часу.
- Системи Кібер-Безпеки: anti-DDoS, DLP, PAMetc.

З подальшим розподілом, за результатами атестації, в департаменти:
- Департамент Технічного Супроводження Продажів
- R & D Департамент
- Департамент продажів
Обов'язкові вимоги до кандидатів:
-Активна життєва позиція: щире прагнення постійно вдосконалюватися, щоб більше заробляти
-Позитивний настрій і віра в успіх.
Англійська є конкурентною перевагою.
Всіх зацікавлених, прохання записуватися на інтерв'ю, вказавши в полі Subject: тему яка зацікавила і описати чому

Тел.: +38050398-80-60

Kobe XII 12 Shoes