IFF BEST ІНЖЕНЕРНО-ФІЗИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО
  • Головна
  • Новини
  • Вітаємо переможців та учасників конкурсу наукових робіт студентів та аспірантів!

Вітаємо переможців та учасників конкурсу наукових робіт студентів та аспірантів!

«НАУКОВА І СТУДЕНТСЬКА МОЛОДЬ У ВИРІШЕННІ ІННОВАЦІЙНИХ ЗАВДАНЬ МЕТАЛУРГІЇ, МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА, ЕКОЛОГІЇ, БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ»

У період з 20 січня по 30 квітня 2020 року інженерно-фізичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» спільно з Українською Асоціацією виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції (УкрФА) проводив конкурс наукових робіт студентів і аспірантів «Наукова і студентська молодь у вирішенні інноваційних завдань металургії, матеріалознавства, екології, безпеки життєдіяльності та енергоефективності».

Основними завданнями Конкурсу було:
- виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;
- стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;
- популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
- залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю;
- формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, проектах;
- пошуки шляхів вдосконалення технологій вітчизняного виробництва;
- стимулювання наукової молоді до співпраці з реальним сектором економіки.

Засновниками Конкурсу є Українська Асоціація виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції (УкрФА).

УкрФА планувала провести урочисте нагородження учасників конкурсу на ІХ Міжнародній феросплавній конференції УкрФА «Ключові аспекти електрометалургійної галузі». Але враховуючи складну епідеміологічну ситуацію та ймовірність другої хвилі спалаху вірусу восени цього року, а також для уникнення можливої шкоди здоров’ю учасникам конференції, прийнято рішення перенести Конференцію попередньо на квітнень 2021 року.

Не зважаючи на це УкрФА прийняла рішення провести урочисте нагородження переможців конкурсу наукових робіт студентів і аспірантів «Наукова і студентська молодь у вирішенні інноваційних завдань металургії, матеріалознавства, екології, безпеки життєдіяльності та енергоефективності» у вересні 2020 року на базі Національної металургійної академії Украіни у м. Дніпро. Тож всіх учасників конкурсу буде запрошено на урочисте нагородження, а також відвідування одного з феросплавних заводів. Більш детальна інформація з'явиться наприкінці серпня.

Підсумковий рейтинговий список учасників конкурсу студентських робіт на конкурс УКРФА 

Search

Latest News